تجارت الکترونیک

اساتید برندسازی و بازار یابی در ایران

با متخصصان و اساتید برندسازی و بازاریابی

 

اساتید برندسازی در این مقاله از رابینز قصد داریم که متخصصان و اساتید برندسازی و اساتید بازاریابی در ایران را به شما معرفی کنیم.

رابیز در هر مقاله سعی میکند در زمینه های متفاوت اساتید متفاوت ایرانی را بررسی کند تا مخاطبان بتوانند افرادی که در این زمینه فعالیت میکنند را بشناسند.

دکتر شهریار شفیعی

متولد سال ۱۳۴۹

میتوان گفت از اولین اساتید برندسازی است که تفکر و مباحث برندینگ را وارد ایران کرد. شهریار شفیعی که از زمان کودکی در فرانسه بوده و طبق گفته خودش در سن ده سالگی به ایران باز میگردد و در ایران شروع به درس خواندن می کند اما به این دلیل که فارسی را نمیتوانسته درست صحبت کند مدتی را برای یادگیری زبان فارسی گذرانده.

دکتر شهریار شفیعی مدارک متفاوتی دارد که از جمله آنها میتوان مدرک دکترای حرفه ای برند از دانشگاه رن فرانسه نام برد.

موسس آکادمی برند ایران است و از مدرسین و مشاوران بنام حوزه برندسازی در ایران شمرده میشود.

شهریار شفیعی بسیار ایران دوست و عاشق وطن است و از طرفی خیلی به مکتب شخصیت پردازی و هویت سازی در برند اعتقاد دارد و مدل برندسازی خاص خود را دارد.

بیشتر بدانید :

دکتر احمد روستا

برخی او را پدر معنوی بازاریابی و برندسازی ایران می نامند.

دکتر احمد روستا زاده سال ۱۳۲۷ در شهر یزد که مدرک دکترای مدیریت خود را از دانشگاه برادفورد انگلستان گرفته از جمله اولین کسانی است که در ایران به تدریس درس بازاریابی و مدیریت و درس های بیزنسی و کسب و کار در ایران پرداختند.

کافی است دانشجوی مدیریت یا بازاریابی باشید حتما نام احمد روستا را شنیده اید. احمد روستا همچنین با داشتن تالیفات و ترجمه های متفاوت در این رشته ها شناخته میشود و برخی کتب او در رشته های کسب و کار توسط اساتید برای خواندن توصیه میشود.

احمد روستا خود استاد برخی از اساتید دانشگاه در حوزه های مدیریت و بازاریابی است.

دکتر پرویز درگی

زیرا از طریق این انتشارات علم بازاریابی را نشر داده و توانسته بازاریابی را بطور کامل و علمی به جامعه برساند.دکتر پرویز درگی از اساتیدی بنام و رییس انجمن بازاریابی ایران است که میتوان در رشته بازاریابی او را یکی از مهمترین افراد دانست به دلیل داشتن انتشارات بزرگی به همین نام یعنی انتشارات بازاریابی.

متولد سال ۱۳۴۵ و بقول خودش وزیتور دیروز و معلم بازاریابی امروز است.

دکتر پرویز درگی در حال حاضر استاد دانشگاه در رشته بازاریابی است و انتشارات بازاریابی را دارد و همچنین صاحب شرکتی است به نام تی ام بی ای

بیشتر بدانید :

شرکت او در زمینه بازاریابی و برندسازی خدمات متفاوتی مانند تحقیقات و تدریس و مشاوره را به مشتریان می دهد.

مجلات توسعه مهندسی بازار و بازاریاب بازار ساز از جمله مجلات مهم در حوزه بازاریابی هستند که توسط انتشارات دکتر درگی منتشر میشوند.

دکتر بهنود الله وردی

حتی خودش هم میگوید خیلی شناخته شده نیست در عموم مردم ولی در بین مخاطبان برندسازی و بازاریابی دکتر بهنود الله وردی جایگاه ویژه ای دارد.

بهنود الله وردی نیک دارای دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار و ابداع کننده مبدل بانیک در برندسازی، سایت بهنود به همین نام یعنی بانیک است و تیم حرفه ای دارد که به بسیاری از شرکت های بزرگ ایران خدمات برندسازی ارائه می دهد.

بهنود از جمله مدرسین آموزشگاه های برندسازی مهم ایران مانند آکادمی برند ایران، ماهان، بهار و…است.

مطمئنا اگر شما علاقه مند به رشته های بازاریابی ، برند و مدیریت و کسب و کار هستید نام بهنود الله وردی را یک بار شنیده اید.

بهنود بیشتر به مطالب و مباحث تخصصی برند می پردازد و به این دلیل خیلی در بین عامه مردم  شناخته شده نیست.

دکتر فرزاد مقدم

از اساتید خوب ایرانی که دکترای برندسازی را از ترکیه گرفته و مدتی هم با برندهای ترک همکاری داشته است.

دکتر فرزاد مقدم فردی است بسیار علمی که شما همیشه از صحبت ها و کتاب های او میتوانید مطالب جدیدی یاد بگیرید.

فرزاد مقدم به دلیل تالیف ها و همچنین ترجمه های زیادی که بر کتاب های برندسازی و بازاریابی تخصصی داشته جایگاه ویژه ای در بین متخصصین برند ایران دارد.

فرزاد مقدم متولد ۱۳۵۰ از تهران است و بیشتر دغدغه او برندسازی شهری و گردشگری است زیرا مدرک تخصصی جهانگردی و گردشگری را از قبرس شمالی دارد.

فرزاد مقدم کتاب های متعددی دارد از جمله کتاب برندسازی در هفت گام که یکی از معروفترین کتاب های اوست. فرزاد مقدم در حال حاضر شرکت برندسازان ایران را دارد که برندسازی شرکت های معتبر و اماکن گردشگری ایران را انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× واتس آپ کارشناسان

AdBlock را غیر فعال کنید

ما برای کسب مدیریت کسب کار خود نیاز به هزینه داریم . لطفا افزونه تبلیغات را غیر فعال کنید تا حدقل بتوانیم آگهی را نمایش دهیم .. نیاز نیست برروی آن ها کلیک کنید .