خلاقیت - قدرت - ایده19 فوریه, 2020
بروزرسانی محتوای

بروزرسانی محتوای قدیمی سایت

بروزرسانی محتوای آخرین باری که به محتوای قدیمی سایت خود سری زدید و آن را بروز رسانی کردید کی بود؟ یادتان نیست؟! نگران نباشید، بیشتر صاحبان وب سایت ها مانند شما هستند. بیشتر اوقات، تولید کنندگان محتوا آن قدر درگیر نوشتن محتوای جدید هستند که معمولا بروزرسانی محتوای قدیمی خود را فراموش می کنند.

تازگی محتوا یکی از مهم ترین فاکتورهای رنک دهی گوگلمحسوب می شود؛ به همین دلیل، امروزه بروزرسانی محتوا را از باید های سئو سایت می دانند. امّا سوالی که پیش می آید این است که دقیقا باید از کجا شروع کنیم و در آپدیت محتوا، چه مواردی را باید در نظر بگیریم؟

بررسی داده های مربوط به محتوای سایت

این بخش همان قسمتی است که شما با آمار و اعداد و ارقام سر و کار خواهید داشت.بروزرسانی محتوای

در بخش مربوط به بررسی دیتا در فرآیند آپدیت محتوای قدیمی، نیاز است که یک فایل اکسل تهیه شده و اطلاعات با دقت در آن وارد شوند.

داده های مربوط به محتوای قدیمی

قبل از اینکه به سراغ داده های مربوط به محتوای خود برویم، نیاز است که محتوای قدیمی خود را بسنجید و داده های مربوط به آن ها را با دقت بررسی کنید.

اینکه بفهمید محتوای قدیمی شما چگونه عمل کرده است، به شما کمک خواهد کرد که درک کنید بهتر است در آینده چه نوع محتوایی را تولید کنید و چه محتوایی را تولید نکنید.بروزرسانی محتوای

این بخش از بررسی و بروزرسانی محتوای قدیمی ممکن است زمان بر باشد. توصیه می شود که حداقل به یک سال قبل بروید و در خصوص عملکرد محتواهای خود داده جمع آوری کنید.

بیشتر بدانید :

بررسی نتایج مربوط به داده های محتوای سایت

بر اساس این که هدف اولیه شما از تولید محتوای مدنظر چه بوده، باید تصمیم بگیرید که آیا آن مقاله توانسته هدف شما را محقق کند یا خیر.

هر محتوایی که بررسی می کنید، دارای چندین معیار مختلف است که با در نظر گرفتن آن ها می توانید بسنجید که آن محتوا چقدر موفق بوده است.

اگر محتوایی خوب عمل کرده است، جزئیات مربوط به آن را یادداشت کنید. نوع محتوا، موضوع آن، تاریخ انتشار، نویسنده آن و غیره.

تکرار کردن شرایطی که منجر به موفقیت شده، می تواند به موفقیت بیشتر شما کمک کند.

محتواهایی که هدف شما را محقق نکرده اند نیز باید با دقت بررسی شوند. گاهی اوقات مجموعه ای از دلایل منجر به عدم موفقیت آن شده است که با بروزرسانی محتوای قدیمی می توانید برای بهبود آن تلاش کنید.بروزرسانی محتوای

هر زمان که با بررسی مداوم محتوا به یک فرم کلی که به اهداف شما نزدیک است رسیدید، می توانید همان قالب را روی محتواهای آینده خود نیز پیاده کنید.امّا این بدان معنا نیست که شما به یک قالب همیشگی دست یافته اید! کاربران دنیای اینترنت و نیازهای آن ها دائما در حال تغییر هستند و شما نیز باید بروزرسانی های درخور، این تغییرات را همیشه در برنامه کاری خود لحاظ کرده باشید.بروزرسانی محتوای

بیشتر بدانید :

معرفی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *