معرفی کتاب

بهترین کتاب‌های ریدینگ آیلتس

بهترین کتاب‌های ریدینگ آیلتس

بهترین کتاب‌های ریدینگ آیلتس بخش ریدینگ در آزمون آیلتس جنرال و آکادمیک با هم متفاوت هستند. متن‌هایی که برای آزمون جنرال انتخاب می‌شوند، معمولا به نسبت آزمون اکادمیک ساده‌تر هستند و موضوعات عمومی‌تری دارند. این متن‌ها به طور عمده مشابه متن‌های عمومی مجلات و روزنامه‌های انگلیسی هستند. متن‌های انتخاب شده برای آزمون آکادمیک،علمی‌تر بوده و شامل موضوعات پزشکی، جغرافیا، کامپیوتر و مشابه آن می‌شوند.

قبل از شرکت در آزمون آیلتس، حتما باید از کتاب‌های ریدینگ آیلتس استفاده کنید و با انواع سئوالات آن آشنا شوید. در غیر اینصورت، شک نکنید که وقت کم خواهید آورد و در پاسخگویی به سئوالات به بن‌بست خواهید خورد. در این پست، تعدادی از بهترین منابع reading آیلتس رو به شما معرفی خواهم کرد:

کتاب IELTS preparation and practice-Reading & Writing-General

کتاب آیلتس پریپریشن & پرکتیس برای هر چهار مهارت آیلتس طراحی شده و جز معدود کتاب‌هایی است که دو کتاب مجزا برای ریدینگ و رایتینگ جنرال و آکادمیک طراحی کرده. در این کتاب نمونه سئوالات ریدینگ آیلتس و tipهای لازم برای کسب نمره بالا در این بخش آزمون‌ وجود دارند.

بیشتر بدانید :

کتاب Improve your skills Reading for IELTS

کتاب ریدینگ improve your skills در دو سطح طراحی شده؛ سطح اولش به شما کمک میکند به نمره ۶ برسید و سطح دومش برای کسب نمره هفت و نیم راهنماییتان میکند. این کتاب برای بخش reading آیلتس آکادمیک‌ طراحی شده است.

کتاب IELTS Reading – Maximiser

کتاب‌های ماکزیمایزر معمارزاده از محبوبیت خیلی زیادی برخوردار هستند و به داوطلبیت زیادی برای کسب نمره بالا کمک کردند. در این کتاب، ۱۰۰ نکته برای بهبود نمره reading آیلتس آکادمیک و جنرال مطرح شده‌اند.

کتاب‌های ریدینگ ایلتس مانند Collins، Get ready for IELTS و آیلتس ادونتج هم کمک شایانی به پیشرفت شما خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× واتس آپ کارشناسان

AdBlock را غیر فعال کنید

ما برای کسب مدیریت کسب کار خود نیاز به هزینه داریم . لطفا افزونه تبلیغات را غیر فعال کنید تا حدقل بتوانیم آگهی را نمایش دهیم .. نیاز نیست برروی آن ها کلیک کنید .