خلاقیت - قدرت - ایده12 اوت, 2020

تولید محتوای الکتریکی – نکات ۱۰۰٪ طلایی برای تولید محتوا

تولید محتوای الکتریکی اولین جایی که می توانید برای دسترسی به مشاوران متخصص تولید محتوا و پاسخ دهندگان و یا تولید کنندگان محتوای مورد نیاز خود اقدام کنید، کجاست؟ حدس من گوگل (یا موتور جستجوی دلخواه شما) است. شما تنها نیستید – Googleفقط روزانه به چهار میلیارد جستجوی جستجو پاسخ می دهد.

وقتی سوالی را در نوار جستجو وارد میکنید، آن پیوندهایی که در نتایج جستجوی شما ظاهر می شوند محتواهستند. چه آن را می دانید یا نه، روزانه محتوا مصرف می کنید.

تمام آن راهنماهای استراتژی بازاریابی همان محتوا هستند. آن دسته از مقالاتی که شما در کسب و کار خود استفاده می کنید تا روند کار شما را بهبود دهند، هم نیز محتوا محسوب می شوند.

بیشتر بدانید :

محتواهایی که هر روزه ممکن است در شبکه های اجتماعی و یا وب سایت ها اینترنتی مشاهده کنیم می توانند داستان های خبری، فید های اینستاگرام، پست های وبلاگ ها، گیف ها و یا مطالب خنده دار باشند. شما می توانید هر روزه برای کسب و کار خود تولید محتوا انجام دهید و پیشرفت روز افزون داشته باشید.

محتوا بخش بزرگی از زندگی روزمره شماست. اجتناب از آن دشوار است، اما چرا این طور است؟ محتوا ما را آگاه می کند ، به سوالات ما پاسخ می دهد، ما را سرگرم می کند، باعث می شود لبخند بزنیم، تصمیمات خود را بهتری بگیریم و موارد دیگر.

محتوا به شما کمک می کند تا مشتری ها و مشتری ها را به سمت خود جذب کنید، در کسب و کار خود موفق شوید و لذت ببرید، بازدید کنندگان جدید را به سایت خود بیاورید و در نهایت درآمد برای شرکت خود ایجاد کنید. به عبارت دیگر ، اگر شما محتوای ایجاد نمی کنید، پس مشتری ای هم نخواهید داشت.

تولید محتوا (Content Creation) چیست؟

تولید محتوا به انگلیسی Content Creation فرآیند تولید ایده های موضوعی است که برای شخص خریدار شما جذاب است، ایجاد محتوای نوشتاری یا تصویری پیرامون آن ایده ها، و ایجاد این اطلاعات به عنوان وبلاگ، ویدئو، اینفوگرافیک و یا سایر قالب ها.

بیشتر بدانید :

چرا تولید محتوا دیجیتال مهم است؟

تولید محتوا عملی نهایی بازاریابی ورودی است. هنگام ایجاد محتوا ، اطلاعات رایگان و مفیدی را در اختیار مخاطبان خود قرار می دهید ، مشتریان بالقوه را به وب سایت خود جذب می کنید و مشتریان موجود را از طریق تعامل با کیفیت حفظ می کنید.

شما همچنین ROI اصلی برای شرکت خود ایجاد می کنید ، زیرا این آمار بازاریابی محتوا نشان می دهد:

– بازاریابی محتوا منجر به ۳X بازاریابی سنتی می شود و ۶۲٪ هزینه نیز دارد.

– پیامک هایی که از بازاریابی محتوا استفاده می کنند ۱۲۶٪ بیشتر از آن هایی که این کار را انجام میدهند بیشتر بازخورد دریافت می کنند.

– ۶۱٪ خرید آنلاین نتیجه مستقیم مشتری در حال خواندن یک وبلاگ است.

– شرکت هایی که ۱۶+ پست وبلاگ در هر ماه منتشر می کنند، ۳.۵ برابر بیشتر از شرکتهایی که چهار یا کمتر پست در هر ماه ارسال می کنند، ترافیک دارند.

محتوا برابر است با رشد تجارت. بنابراین، بیایید با استراتژی محتوا خود شروع کنیم.

تولید محتوا به طور کلی به چند مرحله تقسیم می شود:

– برنامه ریزی و استراتژی محتوا

– فرآیند ایجاد محتوا

– ابزارهای ایجاد محتوا

– ایجاد یک برنامه محتوا

– تجزیه و تحلیل محتوای شما

تولید محتوای دیجیتال چیست؟

تولید محتوا یک فرایند تکرار شونده است که به طرز چشمگیری با مخاطبان شما پرداخت می کند. پس از پایین آمدن روند تولید محتوا، می توانید کارهای خلاقانه ای ایجاد کنید که نه تنها مخاطبان شما را خوشحال می کند بلکه باعث رشد و توسعه کار شما نیز می شود.

برای ایجاد محتوای عالی از دستورالعمل های زیر استفاده کنید و به زودی به عنوان رهبر فکری دیده می شوید و چشم اندازهای واجد شرایطی را که مشتاق حل چالش های خود هستند، به خود جلب خواهید کرد.

۱. آگاه باشید!

در مورد همه جنبه های صنعت خود به روز باشید و بسیار آگاه باشید ، نه فقط آنچه بلافاصله برای شما مهم است. مثلاً بگویید شما تولید کننده مجموعه های مکانیکی برای وسایل نقلیه سنگین هستید. دانستن هرچه بیشتر در مورد این نوع وسایل نقلیه ، تولید کنندگان و مشتریان آنها بسیار مهم هستند. آن تولیدکنندگان را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید ، انتشارات تجارت را بخوانید و آخرین اخبار مرتبط را جستجو کنید.

همچنین می خواهید در مورد نوآوری های صنعت ، روندها ، مقررات ، فرصتها و تهدیدهای روزمره آگاهی داشته باشید. هرچه بیشتر بدانید ، بیشتر خود را در کفش چشم انداز خود قرار می دهید. این کلید اصلی برای ایجاد بخشی از مطالب است که آنها به دنبال یافتن راه حل برای مشکلات خود ، با ارزش خواهند بود.

۲. در جریان بمانید!

تغییر در صنعت شما به سرعت اتفاق می افتد ، و آموزش مداوم مهم است. این بدان معناست که نه تنها باید محتوایی را ایجاد کنید که مردم دوست دارند بلکه باید محتوای دیگران را نیز بخوانید. بهترین سازندگان محتوا کنجکاو هستند و به دنبال موضوعاتی هستند که ممکن است مخاطبان هدف برایشان مهم باشد. از دیگران بیاموزید و نقاط را به هم وصل کنید تا درک کنید چگونه آنچه آموخته اید ممکن است روی چشم انداز شما تأثیر بگذارد.

بیشتر بدانید :

۳. مخاطبان خود را درک کنید!

“خود را در کفش های خود قرار دهید” واقعاً فراموشی است. شما باید به عنوان بهترین چشم انداز خود بخورید ، بخوابید و نفس بکشید ، درک انگیزه های آنها ، گزارش روابط ، آموزش ، فعالیت های اجتماعی و موارد دیگر. این تنها راه برای رفع نیازهای آنها با محتوای شماست. فرضیات گسترده انجام ندهید یا مثل همه افراد صنعت شما صدا خواهید کرد.

۴. مهارت های نوشتاری خود را بهبود بخشید!

اگر نویسنده حرفه ای نیستید ، باید مجبور شوید کارهایی را انجام دهید تا آنقدر نزدیک شوید که هیچ کس تفاوت آن را نمی داند. با اجتناب از اشتباهات نوشتن مشاغل مشترک شروع کنید. همچنین چندین کتاب با خواندن سریع وجود دارد که به شما کمک می کند غلط های بسیار متداول را پشت سر بگذارید (مانند نوشتن متن ، بیان بی دست و پا ، پاراگراف هایی که جریان ندارند و غیره). مورد علاقه من کلاسیک ، عناصر سبکStrunk & White است.

۵. بیشتر اوقات بنویسید!

هرچه محتویات بیشتری در آنجا وجود داشته باشد ، ترافیک بیشتری به وب سایت خود جذب خواهید کرد – طبق گفته شرکت های HubSpotکه ۱۶ ماه در روز وبلاگ ۱۶x می کنند تقریباً ۳.۵ برابر بیشتر از شرکت هایی که ۰-۴ پست در ماه منتشر کرده اند ، بیشتر شده است. و هرچه بیشتر بنویسید ، بهتر می شوید. کارشناسان از به اشتراک گذاشتن بینش خود خجالتی نیستند. اگر می خواهید ناشر برتر در صنعت خود باشید ، باید متعهد به بازیگری مانند یک باشید. این کاری نیست که شما فقط وقتی “وقت دارید” انجام دهید. ایجاد محتوای دیجیتال به تعهد نیاز دارد.

۶. ایده پیدا کنید!

نوشتن بیش از حد این روزها فقط برای پر کردن یک تقویم محتوا یا بیرون آمدن چیزی ، خسته شده است ، و خشک ، لک لک و بی جان است. دریغ نکنید که اجازه دهید شخصیت (یا) شخصیت شرکت شما از بین برود! نوشتن در مورد دقیق ساختار جمله و بیرون کشیدن بزرگترین کلماتی که می توانید پیدا کنید نیست. نوشتن در مورد برقراری ارتباط ایده و ایده خود در عین حال که هنوز هم به استراتژی بازاریابی محتوا خود پایبند هستید.

۷. از مثال زدن غفلت نکنید!

وقتی چیزهایی راجع به آنچه در مورد آن صحبت می کنید به مردم مثال می زنید بسیار واقعی تر و قابل اعتماد تر می شوید. به عنوان مثال (بدون هدف در نظر گرفته شده) ، تصور کنید که در مورد تفاوت پروتئین آب پنیر کالا با پروتئین کشک عملکردی می نوشتید و می خواستید بافت را توصیف کنید. فقط بنویسید ، “پروتئین کشک عملکردی به شما امکان می دهد در ضمن حفظ همان بافت ، کرم را در فرمولاسیون نانوایی جایگزین کنید.” در عوض ، چیزی مثل این را بنویسید: “پروتئین آب پنیر عملکردی به شما امکان می دهد تا ضمن حفظ همان ، کرم را در فرمول نانوایی جایگزین کنید. بافت غنی ، دهان شفاف خامه ای و قوام نرم و نرم مخملی که مشتریان شما می شناسند و دوست دارند. “

بیشتر بدانید :

۸. تحقیقات کلمات کلیدی خود را انجام دهید!

نوشتن امروز هم به هنر و هم به علم نیاز دارد. البته ، شما باید بدانید که چه نوع محتوا برای نوشتن و چگونه جذاب کردن آن برای خوانندگان است. در منظر بازاریابی امروز ، شما همچنین باید آن را برای موتورهای جستجو جذاب کنید. مهارت های نوشتاری خود را با موفقیت به کار ببرید، اما همچنین از ابزارهای جستجوگرها استفاده کنید تا به شما در حداکثر رساندن تلاش های محتوای خود کمک کنید. از همه اینها، ناامیدکننده است که قلب و روح خود را در یک پست وبلاگ یا سایر مطالب قرار دهید تا صاف شود.