خلاقیت - قدرت - ایده24 سپتامبر, 2020

تولید محتوا آنلاین – ۸ مزیت داشتن یک وبسایت برای کسب و کارتان

۱- داشتن وبسایت نشان از اعتبار شماست

تولید محتوا آنلاین : اغلب بیزینس ها خصوصا کسب و کارهای کوچک برای حفظ و یا ارتقا وجهه خود در میان مشتریان شان داشتن یک وبسایت را ضروری می دانند. البته مشتریان مدرن و امروزی نیز انتظار دارند با جستجوی برند و یا نام کسب و کار بتوانند وبسایت آن را ببینند و یا در کارت ویزیت، نشانی وبسایت آن بیزنس آمده باشد. در واقع داشتن وبسایت باعث اعتبار بخشی به کسب و کار می شود.

۲- وبسایت یک کانال برای تبلیغات و بازاریابی

سایت ها در واقع یک کانال تبلیغات و بازاریابی آنلاین هستند. این روزها تقریبا همه ما برای بررسی و یا پاسخ به سوالاتی که در ذهن داریم ، اولین اقدامی که انجام می دهیم، جستجوی آنلاین است. اگر محصول یا خدمت خود را در سایت معرفی کنید می توانید سهمی از جستجوی آنلاین داشته باشید علاوه بر این می توانید از روش های دیگر نیز بازدید از سایت خود را افزایش دهید. تبلیغات در سایتهای دیگر و یا تبلیغات ادوردز از این دست است.

در حال حاضر رقابت در زمینه تبلیغات و بازاریابی تنگاتنگ است و حضور در رسانه های مختلف می تواند سهم شما را از بازار افزایش دهد. اگر در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و یا تلگرام حضور دارید، برای اینکه از رقبای خود عقب نمانید به یک وبسایت هم احتیاج دارید.تولید محتوا آنلاین

بیشتر بدانید :

۳- با وبسایت بیشتر دیده می شوید!

اگر بیزینس شما قابلیت توسعه دارد و تنها به تلگرام یا اینستاگرام بسنده کرده اید باید بدانید که اشتباه بزرگی مرتکب شده اید.

تلگرام فضایی بسته است که فقط کسانی که تلگرام دارند و عضو کانال شما هستند می توانند محتوا و یا محصولات شما را ببینند. ضمن اینکه برای دیده شدن در تلگرام باید تبلیغات تلگرامی داشته باشید.تولید محتوا آنلاین

اینستاگرام