بی یانا جادوی تبلیغات

1 – طراحی کمپین تبلیغاتی

در طراحی یک کمپین تبلیغاتی ابتدا با شناخت نیاز و ویژگی‌های کسب و کار های مختلف، هدف گذاری صورت می‌گیرد و با تعیین کردن یک پیام تاثیر گذار برای کمپین بهترین رسانه ها برای انتقال این پیام بررسی می‌شود.

2 – تبلیغات در شبکه های اجتماعی

قطعا شبکه‎ های اجتماعی امروز یکی از مهمترین بخش‎های تبلیغات آنلاین هستند. هیچ استراتژی و کمپین تبلیغاتی بدون تبلیغ و بازاریابی در شبکه های اجتماعی موفق نخواهد بود. تخصص ما تبلیغات در شبکه های اجتماعی و موثرسازی تبلیغات است. ما با استفاده از بهترین و به روز ترین منابع و بهره بردن از استراتژی های موفق تبلیغات در شبکه های اجتماعی که در سراسر جهان عملکرد موفقی داشته اند، در کنار شما هستیم.

3 – اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر مارکتینگ یکی از آن روش هایی در دیجیتال مارکتینگ بوده که این روزها بازار بسیار خوبی دارد. قدرت تاثیرگذاری افراد اینفلوئنسر بر دنبال کنندگان خود یک ابزار فوق‎العاده برای معرفی برند، محصولات و خدمات شما است.

4 – سئو و بهینه سازی سایت

سئو مهمترین عامل در جذب مخاطبین هدف است و می تواند با بالا بردن بازدید سایت شما، سود سرشاری را نصیبتان کند.بی یا نا با آشنایی کامل نسبت به اصول سئو و جدیدترین راه‎های بهینه‎سازی سایت، به شما کمک خواهد کرد وبسایت قوی‎تری داشته باشید و مخاطبان هدف خود را از طریق گوگل به سایت خود هدایت کنید و رتبه بالایی را در گوگل به خود اختصاص دهید. تیم ما با درنظر گرفتن استراتژی دقیق باتوجه به موضوع کسب‌وکار شما فرایند بهتری برای بهینه سازی و سئو سایت شما رقم خواهد زد.