خلاقیت - قدرت - ایده14 ژوئیه, 2020
شگردهای فروش

شگردهای فروش بیشتر در ایران

خودتان را از بازار جدا کنید

سخنگوی اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی در خرداد ۹۷ گفتند، هم اکنون بیش از ۳۲ هزار کسب و کار آنلاین مشغول فعالیت هستند. همانطور که می دانید کسب و کار های اینترنتی نیز مانند کسب و کار سنتی هزینه هایی دارند از قبیل دامنه، هاست و … البته کمتر هست ولی بالاخره هزینه است. ولی با این تفاسیر بیش از ۸۰ درصد این کسب و کار ها حتی قادر به تامین هزینه های خود نیستند.

ولی چرا بعضی از سایت ها مانند دیجی کالا می توانند فروش های ملیاردی در روز داشته باشند. این نوع کسب و کار های آنلاین بازار خودشان را ساخته اند و در نتیجه متقاضیان شان زیاد شده و درآمد خوبی را برایشان در پی داشته است.شگردهای فروش

بیشتر بدانید :

محرک های خرید را کشف کنید

محرک های خرید چه چیزهایی هستند؟ محرک های خرید دلایلی هستند که باعث می شوند یک فرد چیزی را بخرد. شغل شما در مقام فروشنده کشف پیشاپیش این دلایل است طوری که بتوانید فرایند خرید را برای خریدار آسان کنید. زمانی که دلایل را بدانید بقیه آسان است؛ اما کشف دلایل آسان تر بیان می شود تا اینکه انجام شود. نخست درک کنید افراد چرا خرید می کنند.

افراد بنابه دلایل احساسی خرید می کنند. آن ها خرید خود را عاقلانه توجیه می کنند. کار شما در اینجا نگه داشتن کنترل و واجد شرایط کردن مشتری احتمالی با کشف محرک های خرید اوست. برای محرک های خرید که افراد چرا چیزی را می خرند، دو دلیل احساسی وجود دارد. یکی از آن ها حذف یک درد است و دیگری به دست آوردن لذت.شگردهای فروش

توانایی مالی را کشف کنید

بعد از اینکه متوجه شدید دلایل خرید مشتری چیست باید ببینید توانایی مالی خریدار چگونه است، اینکه آیا پول دارند و اگر بله، چقدر تا مشکلات تعیین شده را حل کنند.

بیشتر بدانید :

بیشتر مردم برای صحبت در مورد پول مشکل دارند، زیرا به آن ها گفته شده است پول یک موضوع شخصی است و هرگز نباید تشریح شود. خب، شما اکنون در کسب و کار هستید و پرداخت پول برای یک فروش اهمیت دارد. ندارد؟ اگر مسائل مالی را تشریح نکنید چطور می خواهید بفهمید آن ها چگونه بهای راه حل شما را خواهند پرداخت یا ایا راه حل شما در بودجه آن ها می گنجد یا اصلا به شما پولی پرداخت خواهند کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *