خلاقیت - قدرت - ایده19 فوریه, 2020
کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام به صورت حرفه‌ای

کسب درآمد از اینستاگرام به یکی از بخش‌های اصلی و اساسی هر کسب و کار تبدیل شده است. اگر تاکنون از اینستاگرام برای کسب و کار و کسب درآمد استفاده نکرده‌اید، لازم است که یک تجدید نظر اساسی در رویه خود ایجاد کنید؛ زیرا آمار و ارقام در مورد درآمدزایی و کسب و کار در اینستاگرام، هر شخصی را شگفت‌زده می‌کند. اینستاگرام یک کارخانه پول‌سازی واقعی است. بنابراین چرا من و شما کسب و کار خود را در اینستاگرام راه اندازی نکنیم؟ در صورتی که بتوانید به صورت هدفمند و صحیح در اینستاگرام فعالیت کنید، مطمئن باشید که درآمد خیره‌کننده‌ای از این شبکه اجتماعی کسب خواهید کرد.

چند عدد و رقم که بهتر است بدانید!

  • شرکت فیس‌بوک (شرکت مادر اینستاگرام) در ژوئن سال ۲۰۱۸ اعلام کرد که اینستاگرام از مرز یک میلیارد کاربر عبور کرده است و با این رقم، یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در تمام دنیا محسوب می‌شود.
  • آمارها نشان می‌دهد که در حال حاضر بیش از ۲۵ میلیون شرکت در سطح جهان از اینستاگرام برای کسب درآمد استفاده می‌کنند و محصولات و خدمات خود را از طریق این شبکه اجتماعی به فروش می‌رسانند.
  • بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر اینستاگرام هر روز حداقل یک پروفایل (نمایه) کسب و کار را مشاهده می‌کنند.

با استناد به این آمار و ارقام می‌‎توان گفت که کسب و کار در اینستاگرام یکی از هوشمندانه‌ترین و خلاقانه‌ترین کارهایی است که می‌تواند برای افزایش فروش محصولات، رشد و توسعه کسب و کار خود انجام دهید. می‌دانیم که شگفت‌زده شده‌اید و قصد دارید هر چه سریع‌تر کسب درآمد از اینستاگرام را شروع کنید ولی کسب و کار در اینستاگرام مراحل خاص خود را دارد که باید این مراحل را گام به گام طی کرد. پس عجله نکنید. هر چه که برای ورود به فضای اینستاگرام و درآمدزایی از این شبکه اجتماعی نیاز دارید، در این مقاله آمده است.کسب

بیشتر بدانید :

درآمد از اینستاگرام

مخاطب‌های خود را شناسایی و با آن‌ها ارتباط برقرار کنید

شبکه‌های اجتماعی با این هدف طراحی می‌شوند که بتوانند افراد را به یکدیگر نزدیک کنند. کاربران زیادی از اینستاگرام استفاده می‌کنند که بسیاری از آن‌ها به دنبال محصولات و خدماتی هستند که شما در کسب و کارتان عرضه می‌کنید. اینستاگرام این امکان را برای شما فراهم کرده است که شما و مخاطبانتان یکدگیر را پیدا کنید. این پیدا کردن نتیجه‌ای جز افزایش فروش خدمات و محصولات شما به همراه نخواهد داشت. در ادامه به امکانات اینستاگرام برای افزایش دنبال‌کنندگان و دسترسی به مخاطبان هدف اشاره می‌شود:

استفاده از هشتگ‌های درست و مناسب

هشتگ‌ها یکی از بهترین مسیرها برای دسترسی به مخاطبان هدف هستند؛ زیرا کپشن‌ها در اینستاگرام قابلیت جستجو ندارند ولی هشتگ‌های چنین قابلیتی را دارند. وقتی کاربر چیزی در اینستاگرام جستجو می‌کند، تمامی محتواهای مرتبط از جمله هشتگ‌ها در اختیار او قرار می‌گیرد.

پاسخ‌گویی در برابر کاربران

به یاد داشته باشید که پاسخ‌گویی به کاربران و جواب دادن به نظرات، انتقادها و پیشنهادهای آن‌ها یکی از بهترین کارهایی است که به رشد شما کمک می‌کند. شما با این کار به کاربران و مخاطبان خود اهمیت می‌دهید و برای آن‌ها احترام قائل هستید و این بسیار برای برند شما مفید است.

بیشتر بدانید :

کمک گرفتن از افراد معروف و تأثیرگذار (اینفلوئنسرها)

یکی از بهترین ابزارها برای افزایش فروش محصولات و آشنایی بیشتر مخاطبان هدف با کسب و کار شما این است که از افراد مشهوری که دنبال‌کنندگان زیادی دارند کمک بگیرید. افراد مشهور در استوری و پست‎های خود شما را معرفی می‌کنند و به دنبال‌کنندگان و علاقمندان خود توصیه می‌کنند که شما را دنبال و از محصولات و خدماتی که شما در کسب و کار ارائه می‌دهید استفاده کنند. اینفلوئنسرها یا افراد تأثیرگذار در قبال دریافت مبلغ مشخصی این کار را برای شما انجام می‌دهند. البته نگران محدود بودن بودجه خود نباشید. افرادی هستند که معرفی شما را بدون هیچ مبلغ و صرفاً به خاطر کمک به شما انجام می‌دهند.کسب درآمد از اینستاگرام

بیشتر بدانید :

کسب درآمد از اینستاگرام

بهترین راه را برای کسب درآمد از اینستاگرام انتخاب کنید.

امروزه کسب و کار در اینستاگرام به یکی از متداول‌ترین و رایج‌ترین شکل‌های کسب و کار تبدیل شده است و بسیاری از مدیران و صاحبان کسب و کار در فکر استفاده از این شبکه اجتماعی برای رشد و ارتقای کسب و کار خود هستند. امروزه راه‌ها و روش‌های بسیاری برای کسب و کار در اینستاگرام وجود دارد اما تنها نکته‌ای که باید به آن توجه کرد، کسب و کار حرفه‌ای در این حوزه است. برای این که بتوانید به صورت حرفه‌ای در اینستاگرام فعالیت کنید.کسب درآمد از اینستاگرام

معرفی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *